Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Kierownik Oddziału

Fantasy Park Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
4770 dni temu

Fantasy Park jest międzynarodową firmą zarządzającą siecią lokali rozrywkowych, w których mieszczą się kręgle (bowling), bilard, gry zręcznościowe, bar, dyskoteka, kafejka internetowa, plac zabaw dla dzieci.

Nasze centra rozrywki działają w obiektach CH Plaza w Krakowie, Poznaniu, Rudzie Śląskiej, Rybniku, Sosnowcu, Lublinie, Suwałkach, Zgorzelcu, CH Agora w Bytomiu, CH Sadyba w Warszawie oraz w Rydze na Łotwie.

Poszukujemy kreatywnej, dynamicznej, dyspozycyjnej osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska i zakresu obowiązków:
  • zarządzanie 30 osobowym zespołem;
  • planowanie i koordynowanie działań marketingowo – sprzedażowych;
    • realizowanie planów sprzedaży;
    • kreowanie wizerunku firmy na rynku lokalnym oraz ogólnopolskim;
    • działania PR-owe;
    • nadzór nad organizacją eventów okazjonalnych;
  • prowadzenie całokształtu spraw administracyjnych Oddziału;
  • sporządzanie raportów wewnętrznych oraz kontakt z centralą spółki;
  • negocjowanie warunków współpracy z podmiotami zewnętrznymi;
  • rekrutacja pracowników.
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania, marketingu lub administracji;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w branży rozrywkowej, gastronomicznej lub centrach sportowych;
  • dyspozycyjność;
  • kreatywność, innowacyjność, umiejętność wdrażania własnych pomysłów;
  • doskonała organizacja pracy oraz pracy podległego zespołu;
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności MS Excel.
Z naszej strony oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie;
  • pakiet medyczny oraz socjalny,
  • możliwość korzystania z atrakcji Fantasy Parku.