Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
KIEROWNIK ODDZIAŁU

ThyssenKrupp Xervon Polska Sp.z o.o.
mazowieckie, Warszawa i teren woj. mazowieckiego
praca stacjonarna
4760 dni temu
logo_Thyssen_duze.jpg

Firma ThyssenKrupp Xervon Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku kompleksowych usług budowlanych branży rusztowaniowej od 1996 roku. Oferujemy swoim klientom pełną obsługę w zakresie montażu rusztowań typu Bosta i Modex, izolacji technicznych w przemyśle antykorozji i czyszczenia obiektów przemysłowych.

Miejsce pracy: Warszawa i teren woj. mazowieckiego

Zadania:
  • zarządzenie oddziałem i nadzór nad realizacją robót w zakresie montażu i demontażu rusztowań, izolacji termicznych głównie w przemyśle energetycznym.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • uprawnienia budowlane
  • pożądania znajomość przemysłu energetycznego
  • cechy osobowe do zarządzania zespołem pracowników i utrzymywania dobrych relacji z klientem
  • oczekiwana znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stałą pracę w dużej stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju i awansu
  • samochód, laptop, telefon
  • wynagrodzenie do uzgodnienia