Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Rzeszów
Kierownik oddziału

NetCentral Polska Sp. z o. o.
Rzeszów
praca stacjonarna
4909 dni temu

Ogłoszenie numer: 136572, z dnia 2011-03-07

Dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma z branży handlowej poszukuje kerownika oddziału w Rzeszowie.

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

Ciekawa praca w dziedzinie usług internetowych i przedsiębiorstw, dostarczanie informacji klientom, wewnętrzny program zarządzania, rutynowe prace administracyjne, obsługa połączeń, wprowadzanie faktur, zamówień, komunikacja z klientami Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klientów z Polski.

Do jej obowiązków będzie należało:

  • Regularne kontaktowanie się z klientami biznesowymi w celu realizacji dostaw towarów,
  • Obsługa sklepu internetowego
  • Zarządzanie oddziałem

Wymagania

  • Wykształcenie Wyższe
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka Czeskiego i Słowackiego
  • Wymagana niezależności, umiejętności komunikacyjne, dobra organizacja pracy, rzetelność, dokładność.
  • Umiejętności administracyjne i ekonomiczne na poziomie rozszerzonym:
  • Obsługa płatności, kasa fiskalna
  • Korespondencja Gospodarcza
  • Obsługa komputera na poziomie zaawansowanym:
  • - Dobra znajomość programu EXEL
  • - MS Dynamics NAV (Navision)

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznej i stale rozwijającej się organizacji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Szkolenia wstępne
  • Laptop, telefon
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia