Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Kierownik Oddziału

Firma Handlowa TOMEK
lubuskie, Gorzów Wlkp.
praca stacjonarna
7008 dni temu

Ogłoszenie numer: 12936, z dnia 2005-08-11

Dynamicznie rozwijająca się firma o zasięgu ogólnopolskim, specjalizująca się w dystrybucji towarów techniki grzewczej, sanitarnej, instalacyjnej i kanalizacyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko Kierownik Oddziału

Miejsce pracy: lubuskie, Gorzów Wlkp.

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: · pozyskiwanie klientów i negocjowanie warunków współpracy, · utrzymywanie i rozwój sprzedaży w regionie, · zarządzanie działem handlowym, · rozwijanie i podtrzymywanie kontaktów branżowych, · promocja towarów z oferty handlowej.

Wymagania

Wymagania: · doświadczenie zawodowe w sprzedaży, · umiejętność negocjowania, nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych, · doświadczenie w zarządzaniu zespołem, · samodzielność i skuteczność w działaniu, · odpowiedzialność i dyspozycyjność, · mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego, · znajomość obsługi komputera na poziomie dobrym, · prawo jazdy kategorii B, · znajomość branży techniki grzewczej, sanitarnej, instalacyjnej i kanalizacyjnej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Wybranemu kandydatowi oferujemy: · możliwość rozwoju zawodowego, · atrakcyjne wynagrodzenie, · szansę zbudowania trwałej, wysokiej pozycji zawodowej w stabilnej firmie, · samochód służbowy, telefon komórkowy.