Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Kierownik Oddziału w Agencji Pracy Tymczasowej

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6080 dni temu

Ogłoszenie numer: 37342, z dnia 2007-12-06

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3) zajmuje się usługami rachunkowymi, doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: KOSP

Opis stanowiska

Dbanie o rozwój oddziału firmy na terenie województwa dolnośląskiego, pozyskiwanie nowych klientów, opracowywanie strategii marketingowych, zawieranie umów i pozyskiwanie pracowników dla nowych klientów. Obsługa kadrowo-płacowa przedsiębiorstw.

Wymagania

• Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w agencji pracy tymczasowej • Znajomość zagadnień prawa pracy i obsługi kadrowo-płacowej • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej • Umiejętność pracy z ludźmi • Duże zdolności komunikacyjne • Umiejętności negocjacyjne • Kreatywność

Oferujemy

• Pracę na pełen etat • Wyposażenie we wszystkie niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy, samochód) • Samodzielne stanowisko • Możliwość podejmowania decyzji i wpływania na rozwój firmy