Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
KIEROWNIK ODDZIAŁU SZCZECIN

VIACON POLSKA SP. Z O.O.
podlaskie, Praca w Szczecinie
praca stacjonarna
5101 dni temu

Ogłoszenie numer: 110544, z dnia 2010-08-27

Firma ViaCon Polska, należąca do europejskiej grupy ViaCon, założonej w 1986 roku, lider na polskim rynku w zakresie produkcji stalowych przepustów z blachy falistej, producent polietylenowych rur przepustowych, oferujący szeroką gamę geosyntetyków.

Miejsce pracy: podlaskie, Praca w Szczecinie

Nr Ref.: KIEROWNIK SZCZECIN

Opis stanowiska

KIEROWNIK ODDZIAŁU HANDLOWEGO SZCZECIN.

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • wykształcenie wyższe budowlane (dopuszczalne również wyższe ekonomiczne; MBA mile widziane),
  • mile widziane doświadczenie w handlu B2B,
  • nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy,
  • umiejętność kreatywnego i szybkiego podejmowania decyzji,
  • wysoka komunikatywność (umiejętność pracy z zespołem),
  • uporządkowanie i umiejętność analizy danych finansowych i sprzedażowych.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samochód służbowy,
  • bardzo dużą samodzielność pracy,
  • dostęp do najnowszych technologii w zakresie budownictwa drogowego,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i solidne wsparcie ze strony naszego zespołu.