Praca.pl Praca śląskie Pilchowice Kierownik Szpitala Pilchowice
Kierownik Oddziału Onkologicznego

Szpital Chorób Płuc im. Św. Józefa w Pilchowicach
Pilchowice
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
477 dni temu

Ogłoszenie numer: 8352903, z dnia 2023-06-29

Miejsce pracy: Pilchowice

Opis stanowiska

  • Nadzór merytoryczny nad prawidłowym funkcjonowaniem Oddziału, w tym opracowywanie i monitorowanie strategii rozwoju Oddziału;
  • Nadzór administracyjny, w tym zarządzanie podległym personelem, nadzór nad prowadzoną dokumentacją, współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Szpitala, ekonomizacji działań Oddziału;
  • Nadzór gospodarczy, w tym dbałości o prawidłowe utrzymanie sanitarno-epidemiologiczne Oddziału;
  • Dbałości o prawidłowe zaopatrzenie Oddziału w aparaturę i sprzęt niezbędny do prawidłowego funkcjonowania Oddziału.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Ukończona specjalizacja w dziedzinie onkologii klinicznej;
  • Mile widziane ukończone studia podyplomowe z zakresu zarządzania.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju, możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Możliwość korzystania ze świadczeń z ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą);
  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole.