Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
KIEROWNIK ODDZIAŁU/ BUDOWY

ThyssenKrupp Xervon Polska Sp.z o.o.
mazowieckie, Warszawa i teren woj. mazowieckiego
praca stacjonarna
4999 dni temu

Ogłoszenie numer: 125228, z dnia 2010-12-08

Firma ThyssenKrupp Xervon Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku kompleksowych usług budowlanych branży rusztowaniowej od 1996 roku. Oferujemy swoim klientom pełną obsługę w zakresie montażu rusztowań typu Bosta i Modex, izolacji technicznych w przemyśle antykorozji i czyszczenia obiektów przemysłowych.

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa i teren woj. mazowieckiego

Opis stanowiska

zarządzenie oddziałem i nadzór nad realizacją robót w zakresie montażu i demontażu rusztowań, izolacji termicznych w przemyśle głównie energetycznym i chemicznym.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, - uprawnienia budowlane, - pożądania znajomość przemysłu energetycznego, - cechy osobowe do zarządzania zespołem pracowników i utrzymywania dobrych relacji z klientem - oczekiwana znajomość języka angielskiego, - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- stałą pracę w dużej stabilnej firmie, - możliwość rozwoju i awansu, - samochód, laptop, telefon - wynagrodzenie do uzgodnienia