Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Świdwin
Kierownik Narzędziowni

FERROPLAST Zbigniew Rybicki
Świdwin
praca stacjonarna
6684 dni temu

Ogłoszenie numer: 21052, z dnia 2006-06-30

Firma zajmuje się szeroko pojętą produkcja metalową na potrzeby motoryzacji, budownictwa, ochrony środowiska, transportu. Posiadamy również Dział wtryskarek i własną narzędziownię.

Miejsce pracy: Świdwin

Opis stanowiska

kierowanie Działem narzędziowni, zajmującym sie produkcją form wtryskowych, wykrojników, tłoczników i innych narzędzi

Wymagania

Znajomośc branży narzędziowej i obróbki skrawaniem; znajomośc obsługi programów CAD (AutoCAD).Umiejętność organizacji pracy i planowania pracy, dobry kontakt z pracownikami. Mile widziane kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych związanych z produkcją lub prowadzeniem warsztatu.

Oferujemy

stała praca, dobre wynagrodzenie, mieszkanie zakładowe