Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
KIEROWNIK / MENEDŻER

Instytut Wspierania Turystyki
Szczecin
praca stacjonarna
5426 dni temu

Ogłoszenie numer: 74391, z dnia 2009-09-07

ma na celu skupienie ekspertów z różnych dziedzin, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem mogą wspierać rozwój turystyki. Już dzisiaj prowadzimy aktywne działania na teranie województwa zachodniopomorskiego oraz realizujemy przedsięwzięcia w innych regionach kraju. Jesteśmy otwarci na każdą inicjatywę. Więcej informacji na www.iwt.org.pl

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Do głównych zadań kierownika Instytutu należeć będzie zarządzanie zespołem, a także realizacja projektów IWT - badania rynku, organizacja i prowadzenie szkoleń, współpraca z podmiotami z branży turystycznej.

Wymagania

  • umiejętności organizacyjne
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • twórcze podejście do rozwiązywania problemów
  • wysoka kultura osobista
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość branży turystycznej

Oferujemy

Oferujemy stabilność zawodową, duże możliwości rozwoju, pracę w młodym i dynamicznym zespole.