Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Tarnów
Kierownik/Menedżer

Aviva Sp. z o.o.
Tarnów
praca stacjonarna
5467 dni temu

Ogłoszenie numer: 71121, z dnia 2009-07-29

Ogólne informacje o firmie i oferowanym stanowisku znaleźć można na stronach www.aviva.pl oraz www.aviva.pl/kariera

Miejsce pracy: Tarnów

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby na stanowisku Menedżera należeć będzie zarządzanie grupą Doradców ds. Ubezpieczeń i Inwestycji, w tym także rekrutacja i wdrażanie nowych współpracowników, motywowanie i szkolenie zespołu.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - wysokiej motywacji i nastawienia na realizację celów - umiejętności organizacyjnych - doświadczenia w obsłudze klienta - twórczego podejścia do rozwiązywania problemów - wysokiej kultury osobistej - wykształcenia wyższego

Oferujemy

Oferujemy stabilność zawodową, duże możliwości rozwoju, elastyczny czas pracy, dobre dochody.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 5000 PLN