Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Kierownik Marketingu

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, woj. wielkopolskie
praca stacjonarna
6458 dni temu

Ogłoszenie numer: 26931, z dnia 2007-02-12

Naszym klientem jest firma z branży spożywczej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Miejsce pracy: wielkopolskie, woj. wielkopolskie

Nr Ref.: KMM/0902/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - planowanie akcji promocyjnych oraz analiza ich skuteczności, - stała współpraca z dostawcami, - wprowadzanie nowych produktów do sprzedaży, - współpraca z działem handlowym (przygotowanie i analiza planów sprzedaży), - współpraca z agencjami reklamowymi, - dokonywanie badań rynkowych, - dbałości o wizerunek i dobre postrzeganie firmy przez klientów.

Wymagania

- min. 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - wykształcenie wyższe (z zakresu marketingu), - bardzo dobra znajomość języka angielskiego, - bardzo dobra znajomość obsługi komputera. - umiejętności zarządzania zespołem, - duża samodzielność, asertywność oraz umiejętność podejmowania decyzji.

Oferujemy

- ambitną i ciekawą pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, - samodzielność i decyzyjność, - jasno określona ścieżka kariery.