Najnowsze oferty pracy

  • Szef zmiany w kuchni (K/M)

    Sofitel Grand Sopot   Sopot    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Twoja misja Będziesz nadzorować pracę kucharzy, dbać o sprawne wydawanie dań oraz porządek na kuchni, monitorować stan zapasów magazynowych. Wszystko po to, aby nasi goście mogli cieszyć się znakomitymi smakami, które dodadzą ich pobytowi kulinarnych wrażeń!
  • Kierownik Działu Sprzedaży

    Novotel i ibis Kraków Centrum   Kraków    praca stacjonarna
    2 dni
    Twoja misja: będziesz odpowiedzialny/a za wyniki sprzedażowe hoteli w dwóch brandach (375 pokoi) wraz z przestrzenią konferencyjną i raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Hotelu; odpowiedzialność za realizację budżetu hotelu; przygotowywanie oraz wdrażanie strategii sprzedażowej obu...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik / Manager

Ośrodek Wczasowo Wypoczynkowy
Mielno, Łazy gmina Mielno
praca stacjonarna
2396 dni temu

Ogłoszenie numer: 1890592, z dnia 2018-01-23

Ośrodek zajmuje się świadczeniem usług hotelarsko-gastronomicznych

dla około 200 osób oraz organizacją imprez okolicznościowych.

Obecnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Mielno, Łazy gmina Mielno

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za wyniki ośrodka, sporządzanie kalkulacji, przygotowywanie planów;
  • przygotowywanie ofert dla klientów grupowych i indywidualnych;
  • sprzedaż ofert;
  • prowadzenie ośrodka.

Wymagania

  • minimum 2- letnie doświadczenie w prowadzeniu obiektu noclegowego typu hotel, pensjonat, ośrodek;
  • znajomość rynku turystycznego;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, kreatywność i zaangażowanie;
  • umiejętność zarządzania zespołem, dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu;
  • dyspozycyjność;
  • umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.