Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Kierownik Magazynu

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
łódzkie
praca stacjonarna
6207 dni temu

Ogłoszenie numer: 35198, z dnia 2007-10-22

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Nr Ref.: KM/2109/07

Opis stanowiska

- odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie magazynu; - organizowanie pracy podległych pracowników; - nadzór nad dostawami i wydawaniem towaru; - prowadzenie samokontroli zgodności stanu faktycznego z ewidencją magazynową; - prowadzenie ewidencji materiałów będących na stanie magazynu; - przyjmowanie i wydawanie materiałów.

Wymagania

- Doświadczenie w pracy w magazynach wysokiego składowania; - Wykształcenia minimum zawodowego, preferowane średnie; - Znajomości programu magazynowego; - Zdolności interpersonalne i organizacyjne; - Znajomości obsługi komputera (pakiet Office).

Oferujemy

- Pracę w stabilnej firmie; - Możliwość rozwoju zawodowego;