Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Żabno
Kierownik magazynu

AGRA Haymann Polska sp. z o.o. sp. k.
Żabno
praca stacjonarna
5096 dni temu

Ogłoszenie numer: 116725, z dnia 2010-10-04

Firma AGRA Haymann Polska jest jednym z wiodących dystrybutorów artykułów dekoracyjnych w Europie Zachodniej, w związku z ekspansją na rynek Europy południowej i środkowowschodniej poszukuje kierownika magazynu z terenu byłego województwa Tarnowskiego

Miejsce pracy: Żabno

Opis stanowiska

Do obowiązków Kierownika Magazynu należy organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu pracowników magazynu, sprawne zarządzanie logistyką magazynu w zakresie przyjmowania, składowania i wydawania towarów.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • umiejętności zarządzania podległym zespołem pracowników,
  • komunikatywność, zdolności organizacyjne, umiejętność planowania,
  • zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia, samodzielność, zaangażowanie, asertywność, umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz Outlook

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę
  • pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • samodzielną pracę na odpowiedzialnym stanowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego,