Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Kierownik Magazynu - Plewiska

M&M Logistk Sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5679 dni temu

Ogłoszenie numer: 54479, z dnia 2008-12-30

jest znaną międzynarodową grupą oferującą najwyższej jakości, kompleksową obsługę spedycyjną w przewozach drogowych, kolejowych, lotniczych, morskich oraz pełne spektrum nowoczesnych usług logistycznych.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

M&M Logistik Sp. z o.o. należąca do grupy M&M w Polsce, specjalizująca się w usługach logistycznych w związku z otwarciem nowego centrum logistycznego poszukujemy pracownika na stanowisko Kierownika Magazynu.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Kilkuletnie doświadczenie pracy w magazynie
  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem magazynierów
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętności organizacyjne i analityczne
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wskazane posiadanie ważnej książeczki SANEPID Dodatkowym atutem będzie:
  • Wykształcenie wyższe ( transport, logistyka, ekonomia)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość programu SAP lub innych programów WMS
  • Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę na czele zespołu wykwalifikowanych specjalistów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość dokształcania i doskonalenia zawodowego
  • Dobre warunki pracy