Najnowsze oferty pracy

  • Menedżer ds. Zakupów

    SWAG 42 Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat   6 935 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Obowiązki Współpraca z obecnymi dostawcami. Terminowe zamawianie materiałów i osprzętu do wytwarzanych produktów. Kontrola nad terminowym odbiorem materiałów i akcesoriów do magazynu. Współpraca z wewnętrznym działem logistyki w zakresie organizacji terminowych dostaw/wysyłek...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Logistyki

AC Spółka Akcyjna
Białystok
praca stacjonarna
2639 dni temu

AC S.A. to duża firma, od ponad 30 lat zrzeszająca pasjonatów branży motoryzacyjnej, specjalizująca się w produkcji instalacji autogazowych na rynku międzynarodowym pod marką STAG. Ale to nie wszystko. Naszym celem jest rozwój, dlatego stawiamy na duże inwestycje w innowacje oraz zasoby ludzkie.

Jeżeli Ty również chcesz być częścią naszego zespołu, aplikuj na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Zadania:
  • Zarządzanie logistyką firmy w obszarze pakowalni, magazynu i spedycji
  • Nadzór nad gospodarką magazynową i optymalizacją stanów
  • Odpowiedzialność za terminowość i jakość świadczonych operacji logistycznych
  • Analiza procesów logistycznych; opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie optymalizacji procesów
  • Nadzór nad wskaźnikami efektywności procesów logistycznych oraz wydajności pracowników
  • Zapewnienie skutecznej komunikacji w organizacji oraz bieżąca współpraca z pozostałymi obszarami firmy i raportowanie wyników

Profil kandydata:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (logistyczne, techniczne, ekonomiczne)
  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze logistyki na zbliżonym stanowisku, powiązanym z zarządzaniem obszarem operacji logistycznych – wymagane doświadczenie w pracy z dużą różnorodnością asortymentową, mile widziane doświadczenie w pracy z importem/eksportem
  • Doświadczenie w organizacji pracy działu pakowalni
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość procesów logistycznych; wiedza dotycząca metod analiz kosztów i jakości
  • Zdolność strategicznego myślenia i działania
  • Umiejętność podejmowania decyzji w szybko zmieniających się warunkach
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

Cenimy ludzi samodzielnych, kreatywnych, otwartych i chcących rozwijać się wraz z nami.
Chcesz poznać naszą firmę? Sam oceń, jak się u nas pracuje.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.