Najnowsze oferty pracy

  • Menedżer ds. Zakupów

    SWAG 42 Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat   6 935 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Obowiązki Współpraca z obecnymi dostawcami. Terminowe zamawianie materiałów i osprzętu do wytwarzanych produktów. Kontrola nad terminowym odbiorem materiałów i akcesoriów do magazynu. Współpraca z wewnętrznym działem logistyki w zakresie organizacji terminowych dostaw/wysyłek...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Logistyki Magazynowej (k/m)

Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z.o.o. sp. k.
Gdańsk
praca stacjonarna
2803 dni temu

Jesteśmy międzynarodowym operatorem logistycznym. Posiadamy 443 oddziały w 157 krajach. Pakiet oferowanych przez nas usług obejmuje zarówno tradycyjne usługi spedycyjne, w tym przewóz samochodami ciężarowymi, drogą morską i lotniczą, jak i pełną obsługę magazynową wraz z usługami dodanymi. Na całym świecie zatrudniamy ponad 10 000 osób.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Podstawowe zadania:
  • Planowanie, organizacja i kierowanie działalnością związaną z funkcjonowaniem magazynu

  • Nadzór nad operacjami logistycznymi

  • Zarządzanie zespołem, ze szczególnym uwzględnieniem zasad dotyczących BHP

  • Wdrażanie i utrzymywanie standardów Lean Manufacturing

  • Realizacja ustalonych planów i celów budżetowych i jakościowych

  • Optymalizacja obowiązujących procesów

  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy

  • Utrzymywanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami

Oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem operacjami magazynowymi oraz Lean Manufacturing

  • Doświadczenie w pracy z systemami WMS

  • Nastawienie na realizację celów i skuteczność w działaniu

  • Wysokie kompetencje organizacyjne i interpersonalne

  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:
  • Ciekawą i stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • System motywacyjny uzależniony od wyników pracy
  • Atrakcyjny system benefitów