Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Obsługi Logistycznej

    Schenker sp z o.o.   Gdańsk, Pomerania    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    17 godz.
    Zakres zadań: Dbanie o wyniki: operacyjne, finansowe i wydajnościowe podległych projektów; Efektywne zarządzanie podległym zespołem w duchu wzajemnej współpracy, motywowanie zespołu; Umiejętność szybkiego reagowania na zmiany; Planowanie, organizowanie oraz kontrola pracy magazynu w...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik logistyki i zakupów

AUDIT Doradztwo Personalne
Sulechów
praca stacjonarna
2453 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Sulechowie, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Sulechów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Budowanie i wdrażanie strategii zarządzania działami zaopatrzenia, logistyki, planowania i magazynu,
  • Kierowanie i nadzór nad procesami  w ramach podległych obszarów,
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz firmy oraz dostawcami zewnętrznymi,
  • Prowadzenie negocjacji kontraktów zakupowych,
  • Zapewnienie terminowego dostarczania materiałów, poprzez optymalizację procesów logistycznych,
  • Zarządzanie transportem – magazynem i dystrybucją,
  • Udział w szkoleniach.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Mile widziana znajomość SAP