Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik laboratorium

manBase S.A.
Poznań
praca stacjonarna
4108 dni temu

Talentica – wspierająca procesy rekrutacyjne, dla swojego klienta, międzynarodowej firmy posiadającej oddziały w USA, Kanadzie i Ameryce Środkowej, zajmującej się innowacyjną metodą diagnostyczną w oparciu o testowanie i analizę cieczy, w związku z otwieraniem oddziału w Polce, poszukuje:

Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: RPS/001/JG/P
Zadania:
  • współudział w otwarciu i rozwoju nowego oddziału firmy w Polsce
  • zarządzanie personelem laboratorium
  • wykonywanie codziennych analiz laboratoryjnych
  • przegląd i walidacja metod testowych
  • odpowiedzialność za rekrutację nowego personelu
  • szkolenie personelu (z zakresu metod testowych, bezpieczeństwa, gospodarki odpadami chemicznymi)
  • wdrażanie i monitorowanie procesów rozwoju technologicznego
  • odpowiedzialność za techniczne utrzymanie funkcjonowania i ustawień laboratorium
  • odpowiedzialność za gospodarowanie odpadami chemicznymi
  • zarządzanie budżetem i udział w jego tworzeniu
  • odpowiedzialność za zarządzanie jakością
  • raportowanie do centrali (USA) oraz kontakt z przełożonymi i klientami w języku angielskim

Wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu pracą laboratorium
  • wykształcenie wyższe (chemiczne)
  • biegła znajomość języka angielskiego (rozmowa kwalifikacyjna oraz szkolenie wstępne będą prowadzone po angielsku)
  • doświadczenie lub wiedza z zakresu: podstaw smarowania, metalurgii, chlorku metylenu, ochrony środowiska i gospodarki odpadami chemicznymi
  • znajomość procedur testowych i zdolności analityczne pozwalające sprawnie interpretować wyniki
  • uzdolnienia techniczne
  • umiejętność realizacji wielu zadań jednocześnie i przestrzegania terminów
  • biegła obsługa komputera
  • ważny paszport

Oferujemy:
  • wynagrodzenie (uzależnione od kompetencji kandydata) powyżej 7000 brutto
  • dwutygodniowe szkolenie wstępne w Kanadzie
  • szkolenie i superwizja przedstawicieli firmy w nowym oddziale
  • prywatna opieka zdrowotna
  • możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922