Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Rzeszów
KIEROWNIK LABORATORIUM

MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.
Rzeszów, Rzeszów i okolice
praca stacjonarna
4849 dni temu

Jesteśmy firmą budowlaną z ponad 65-letnią tradycją. Realizujemy przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, inżynierskiego, drogowego oraz z zakresu inżynierii środowiska. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników wykonujemy prestiżowe projekty budowlane.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów i okolice
Nr Ref.: DBD/11/03/9

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego technicznego o profilu drogowym, geologicznym lub pokrewnym,
  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników,
  • bardzo dobrej znajomości materiałów i technologii dla robót ziemnych, kruszyw i MMA,
  • znajomości typów badań i procedur stosowanych w laboratorium drogowym przy wytwórni mas bitumicznych,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office – w szczególności Excel, Word,
  • umiejętności ustalania priorytetów i efektywnego planowania czasu,
  • umiejętności efektywnego komunikowania się,
  • prawa jazdy kat. B.
Zakres zadań:
  • projektowanie mieszanek mineralno-asfaltowych,
  • organizacja i nadzór prac laboratorium,
  • nadzór nad badaniami laboratoryjnymi gruntów, kruszyw, mas bitumicznych,
  • wprowadzanie korekt oraz ustawień na WMB w trakcie produkcji,
  • opracowanie wyników badań oraz prowadzenie prawidłowej dokumentacji,
  • współpraca z kierownikami budów w zakresie prawidłowości procesów technologicznych w trakcie produkcji.
Oferujemy:
  • pracę w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zdobycie cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży.
Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Mostostal Warszawa S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz.883).”

Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje i informujemy, że odpowiemy tylko wybranym kandydatom.

Poznaj

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.