Najnowsze oferty pracy

  • Analityk / Specjalista z funkcją Lidera

    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.   Gdańsk    praca zdalna / hybrydowa / stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Opis stanowiska: Przygotowywanie próbek do badań w Laboratorium Zbożowym. Wykonywanie badań zbóż zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi. Prowadzenie dokumentacji otrzymywanych wyników zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi. Organizowanie pracy na stanowiskach-...
Praca.pl Praca śląskie Pszczyna Kierownik Laboratorium Badawczego Pszczyna
Kierownik Laboratorium Mikrobiologicznego i Parazytologicznego

SGS Polska Sp. z o.o.
Pszczyna
praca stacjonarna
3501 dni temu

SGS jest światowym liderem w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, testowania i certyfikacji. SGS jest firmą uznaną za wzór jakości i najwyższych standardów zawodowych. Zatrudnia 80.000 pracowników w sieci ponad 1.650 oddziałów i akredytowanych laboratoriów na całym świecie.

W związku z rozwojem Laboratorium Środowiskowego poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Pszczyna

Zadania:
  • Organizowanie pracy Laboratorium Mikrobiologicznego i Parazytologicznego

  • Kierowanie, motywowanie i szkolenie podległego zespołu

  • Nadzór nad wykonywanymi badaniami i prowadzenie dokumentacji systemowej

  • Wsparcie merytoryczne Działu Sprzedaży i Działu Obsługi Klienta

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane wykształcenie mikrobiologiczne lub inne związane z analizami mikrobiologicznymi próbek środowiskowych)

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w laboratorium pracującym w oparciu o system zarządzania określony normą PN-EN ISO/IEC 17025:2005, połączone ze sprawowaniem funkcji kierowniczych (preferowane w komercyjnym laboratorium)

  • Znajomość klasycznych technik mikrobiologicznych, jak i ATP, PCR w odniesieniu do analiz próbek środowiskowych – wody, osady ściekowe, gleby, powietrze

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Zdolność do efektywnej organizacji pracy i motywowania podległego zespołu

  • Wysokie zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Znajomość obszarów regulowanych prawnie dotyczących wód uzdatnionych

Oferujemy:
  • Pracę na pełen etat (umowa o pracę) w systemie dwuzmianowym, w akredytowanym laboratorium, w strukturze stabilnej, międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku światowym

  • Bogatą ofertę szkoleniową, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet socjalny i prywatne ubezpieczenie medyczne

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)