Najnowsze oferty pracy

  • Analityk / Specjalista z funkcją Lidera

    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.   Gdańsk    praca zdalna / hybrydowa / stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Opis stanowiska: Przygotowywanie próbek do badań w Laboratorium Zbożowym. Wykonywanie badań zbóż zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi. Prowadzenie dokumentacji otrzymywanych wyników zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi. Organizowanie pracy na stanowiskach-...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik laboratorium centralnego

Budimex SA
Pruszków
praca stacjonarna
3466 dni temu

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1986 r.

Naszym głównym udziałowcem jest Ferrovial – światowy lider w infrastrukturze transportowej zatrudniający ponad 70 000 pracowników i działający w ponad 15 krajach na świecie. Mając status generalnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

W związku z intensywnym rozwojem firmy, do zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • koordynowanie i nadzór nad realizacją badań,
  • prowadzenie korespondencji laboratoryjnej,
  • nadzór nad wyposażeniem laboratoryjnym,
  • sprawowanie funkcji kierownika technicznego w rozumieniu standardów PCA,
  • przygotowanie i realizacja budżetu laboratorium centralnego.

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum pięcioletniego doświadczenia w pracy laboratoryjnej,
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem powyżej pięciu osób,
  • wykształcenia minimum techniczne budowlane, mile widziane wyższe o profilu budowlanym lub pokrewne (studia inżynierskie),
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zespołu,
  • komunikatywności.

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Poznaj

Budimex SA

Jesteśmy prestiżową firmą budowlaną o wieloletnim doświadczeniu i stabilnej pozycji na rynku. Należymy do hiszpańskiej grupy Ferrovial, jednej z największych firm działających w sektorze infrastruktury na świecie. Marka Budimex to ponad 45-letnia obecność w branży. Zdobyte w tym okresie know-how oraz stabilność finansowa gwarantują rzetelne i zawsze na najwyższym poziomie wykonanie zleconych prac oraz terminowość realizacji. Budimex nie tylko buduje, jest też partnerem dla swoich klientów – jako firma inżynierska rozwiązuje ich problemy, pomaga optymalizować koszty i udoskonala projekty.