Najnowsze oferty pracy

  • Project Controller

    ISS Facility Services Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    4 godz.
    Obowiązki: Zarządzanie procesami finansowymi oraz kontrola procesów operacyjnych pod kątem zgodności, dokumentacji projektowej, technicznej i finansowej w obszarze projektów realizowanych na rzecz klientów; Wsparcie w prowadzeniu ewidencji, dokumentacji i rozliczeniu oraz raportowaniu danych...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Kontrolingu

Celon Pharma S.A.
Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
610 dni temu

Celon Pharma S.A. jest zintegrowaną firmą farmaceutyczną prowadzącą zaawansowane badania naukowe i wytwarzającą nowoczesne leki. Firma prowadzi również skuteczny i profesjonalny marketing własnych produktów. Nasze leki pomagają tysiącom pacjentów zachować lepsze i dłuższe życie. Środki finansowe na badania i rozwój pozyskujemy ze sprzedaży naszych własnych produktów, środków pochodzących z rynku kapitałowego.

Dużym atutem Celon Pharma S.A. jest silne zaplecze badawczo-rozwojowe, które pozwala nam tworzyć zupełnie nowe klasy skutecznych leków. Dział badawczo-rozwojowy Celon Pharma S.A. tworzy ponad 200 naukowców, spośród których 1/3  posiada tytuł doktora biologii molekularnej, farmacji lub chemii.

Inwestujemy w rozwój innowacyjnych farmaceutyków o potencjalnym zastosowaniu w leczeniu nowotworów, chorób neurologicznych, cukrzycy i innych schorzeń metabolicznych. Zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Miejsce pracy: Kazuń Nowy, 20 min od Warszawy, ul. Marymoncka 15
Opis stanowiska
  • Przygotowanie budżetów i prognoz oraz analiza ich wykonania
  • Analiza wyników Spółki w odniesieniu do budżetu oraz okresów historycznych
  • Rozliczanie schematów premiowania sprzedaży
  • Rozwijanie metod raportowania, kalkulacji i analizy kosztów oraz rachunku rentowności,
  • Wsparcie w realizacji cyklicznych raportów finansowych
  • Interpretacja i analiza danych, wyciąganie wniosków oraz ich prezentacja
  • Planowanie przepływów finansowych
  • Automatyzacja raportowania
Wymagania
  • Wykształcenie w zakresie finansów, rachunkowości, analizy finansowej
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze kontrolingu/ analizy finansowej/ analizy biznesowej. Mile widziane doświadczenie w spółce produkcyjnej
  • Wysokorozwinięte umiejętności analityczne, wnioskowania, komunikacji i prezentowania wyników analiz
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel, mile widziana znajomość pisania zapytań SQL lub znajomość narzędzi raportowania Microsoft np. PowerBi i PowerQuery
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP
  • Proaktywne podejście
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji, doświadczenia i kompetencji
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych: Prywatną opiekę medyczną, dofinansowaną kartę sportową, ZFŚS (grusza, paczki), bezpłatny transport Warszawa-Łomianki-Kazuń
  • Pracę pełną wyzwań ale i satysfakcjonującą :)
  • Stabilne, i rozwijające się środowisko pracy - zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego

Poznaj

Celon Pharma S.A. jest zintegrowaną firmą farmaceutyczną prowadzącą zaawansowane badania naukowe i wytwarzającą nowoczesne leki. Firma prowadzi również skuteczny i profesjonalny marketing własnych produktów. Nasze leki pomagają tysiącom pacjentów zachować lepsze i dłuższe życie. Środki finansowe na badania i rozwój pozyskujemy ze sprzedaży naszych własnych produktów, środków pochodzących z rynku kapitałowego.

Inwestujemy w rozwój innowacyjnych farmaceutyków o potencjalnym zastosowaniu w leczeniu nowotworów, chorób neurologicznych, cukrzycy i innych schorzeń metabolicznych. Zapraszamy Cię do naszego zespołu!