Najnowsze oferty pracy

  • Controlling Manager

    ManpowerGroup   Zielona Góra    praca stacjonarna
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie procesem budżetowym i nadzór nad przygotowywaniem planów budżetowych w krótkiej i średniej perspektywie; Sprawowanie kompleksowego nadzoru finansowego nad wybranymi projektami; Przygotowywanie prezentacji dla celów zarządczych i analiz ad-hoc; Utworzenie...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Kontrolingu

Advisory Group TEST Human Resources
Tajęcina
praca stacjonarna
2451 dni temu

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Tajęcina
Nr ref.: 6271

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 6 lat doświadczenia zawodowego, w tym 3 lata na stanowisku kierowniczym lub samodzielnym w kontrolingu (albo w dziale pokrewnym)
  • Doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie  w kontrolingu operacyjnym
  • Ugruntowana wiedza  z obszaru rachunkowości polskiej oraz IFRS
  • Bardzo dobra znajomość programu SAP
  • Biegła znajomość MS Excel i  doświadczenie w pracy z bazami danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne, umiejętność podejmowania decyzji
  • Rozwinięte kompetencje komunikacji interpersonalnej oraz pracy zespołowej
  • Staranność, dokładność, zaangażowanie w wykonywaną pracę

Obowiązki:

  • Kierowanie Działem Kontrolingu i zarządzanie podległym zespołem
  • Opracowanie planów operacyjnych i strategicznych oraz budżetów projektowych
  • Współpraca z Dyrektorem Finansowym w zakresie rachunkowości zarządczej
  • Analiza wyników oraz monitoring kluczowych wskaźników w oparciu o system cyklicznego raportowania
  • Analiza rentowności produktów, projektów itp.
  • Ocena ekonomiczna prowadzonych projektów inwestycyjnych
  • Doskonalenie narzędzi raportowania, modyfikacja i wdrażanie usprawnień
  • Sporządzanie prognoz finansowych i kalkulacji ad hoc
  • Przygotowywanie wycen i kalkulacji produktowych
  • Nadzór na procesem analizy ryzyka obowiązującym w Spółce
  • Nadzór nad procesem inwentaryzacji
  • Koordynacja procesu cen transferowych
  • Wsparcie dla kierowników  w zakresie zarządzania podlegającymi im centrami kosztów
  • Wspomaganie procesów kontrolnych i audytowych