Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
KIEROWNIK / INŻYNIER BUDOWY

FALBRUK B.B.Z. Falenta Sp. j.
mazowieckie
praca stacjonarna
4850 dni temu

Ogłoszenie numer: 141213, z dnia 2011-04-06

Firma FALBRUK B.B.Z. Falenta Sp. j. działa na terenie Warszawy oraz okolicznych gmin od 1989 roku. W tym czasie wykonała wiele realizacji drogowych, zdobywając zaufanie wielu podmiotów publicznych, korporacyjnych i prywatnych.

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: 2011/LC/01

Opis stanowiska

  • planowanie i organizacja placu budowy
  • kierowanie i koordynacja prac budowlanych
  • nadzór nad jakością i terminowością prowadzonych prac
  • nadzór nad zgodnością prac z dokumentacją i przepisami prawa budowlanego
  • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP
  • kontrolowanie bieżących kosztów budowy
  • odpowiedzialność za utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie budowy dróg lub pokrewne
  • uprawnienia budowlane w zakresie budowy dróg dla stanowiska Kierownik Budowy
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem mile widziane
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie
  • wysoka kultura osobista i umiejętność nawiązywania kontaktów
  • nastawienie na realizację celów i osiąganie sukcesów
  • niekaralność

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość zdobycia / poszerzenia doświadczenia
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie