Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Hurtowni

Talentica
Bydgoszcz
praca stacjonarna
3713 dni temu

Talentica - zespół specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, firmy z branży farmaceutycznej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr Ref.: NFA/004/AG/P
Zadania:
  • Samodzielne zarządzanie hurtownią,
  • Zarządzanie podległą grupą pracowników,
  • Nadzór nad zachowaniem właściwych warunków magazynowanie produktów,
  • Rejestracja produktów leczniczych,
  • Szkolenie personelu hurtowni,
  • Sporządzanie ofert handlowych
  • Realizacja celów sprzedaży.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne
  • doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
  • znajomośc prawa farmaceutycznego
  • dobra znajomośc języka angielskiego
  • znajomośc obsługi komputera i sprzętu biurowego
  • odpowiedzialnośc i komunikatywność

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta sportowa),
  • pakiet szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy.
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922