Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Kierownik Hurtowni

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Gdańsk
praca stacjonarna
6204 dni temu

Ogłoszenie numer: 35403, z dnia 2007-10-25

Nasz Klient to ogólnopolska firma handlowa działająca ponad 10 lat w sektorze-instalacyjno-grzewczym. Firma zajmuje czołową pozycje na polskim rynku w swojej branży. Obecnie w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: KHG/0210/07P

Opis stanowiska

- Nawiązywanie i utrzymywanie korzystnych relacji handlowych z klientami; - Negocjacje umów i warunków handlowych; - Nadzór nad realizacją zamówień; - Zarządzanie hurtownią i podległymi pracownikami; - Wyznaczanie celów i motywowanie podległego zespołu pracowników; - Zarządzanie i organizacja pracy na poszczególnych stanowiskach.

Wymagania

- Doświadczenie w sprzedaży min 3 lata na pracy na podobnym stanowisku; - Znajomość branży instalacyjno grzewczej ; - Wykształcenia techniczne - technika grzewcza – będzie dodatkowym atutem; - Znajomość lokalnego rynku budowlano – instalacyjnego; - Nastawienie na realizację wyznaczonych celów; - Umiejętność negocjacji oraz nawiązywania kontaktów; - Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników; - Zdolności menedżerskie; - Samodzielność i przedsiębiorczość; - Zmysł techniczny; - Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- Samodzielne stanowisko pracy; - Prace w prężnie rozwijającej się firmie; - Atrakcyjne wynagrodzenie; - Samochód, laptop i tel. służbowy; - Szkolenia zawodowe.