Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Farmacji Szpitalnej

    LUX MED Sp. z o.o.   Gdańsk    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    18 godz.
    Swissmed Centrum Zdrowia S.A. w Gdańsku (spółka z Grupy LUX MED) zatrudni Kierownika Działu Farmacji Szpitalnej. Twoją rolą będzie: Od kandydata oczekujemy organizowania i kierowania pracą Działu Farmacji Szpitalnej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, polegające w szczególności...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik hurtowni farmaceutycznej

Storkpharm Sp. z o.o.
Częstochowa
praca stacjonarna
3283 dni temu

Ogłoszenie numer: 774555, z dnia 2015-08-19

Storkpharm Sp. z o.o. - młoda, dynamicznie rozwijająca się firma na krajowym i europejskim rynku farmaceutycznym, aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Nr Ref.: 12/3/2015

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • sprawowanie nadzoru nad prawidłowym funkcjonowaniem Hurtowni Farmaceutycznej,
  • nadzór nad personelem hurtowni,
  • szkolenie personelu hurtowni w zakresie Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej,
  • nadzór nad procedurami DPD w szczególności wycofywanie, wstrzymywanie z obrotu oraz dopuszczanie do obrotu produktów leczniczych po uzyskaniu decyzji właściwego organu.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego – magister farmacji,
  • min. 2-letniego doświadczenia w pracy w aptece lub w hurtowni farmaceutycznej,
  • znajomości przepisów prawa farmaceutycznego,
  • praktycznej znajomości obsługi MS Office,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • odpowiedzialności, systematyczności i rzetelności w wykonywaniu zadań.

Oferujemy

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę pracy,