Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej

HRK S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4047 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.
Zespół HRK Pharma współpracuje z szeroko pojętą branżą farmaceutyczną. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów średniego i wyższego szczebla na potrzeby producentów i dystrybutorów leków, sprzętu i wyrobów medycznych, firm biotechnologicznych oraz dostawców usług medycznych.

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej, innowacyjnej firmy farmaceutycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej/Kierownik ds. Zapewnienia Jakości
województwo: mazowieckie

Umowa o zastępstwo ( ok. 1, 5 roku)

Zadania:

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad Dobrej Praktyki Dystrybucji w Hurtowni Farmaceutycznej,
  • Tworzenie i aktualizacja procedur dotyczących działalności Hurtowni,
  • Kontrola wszystkich działań w obszarze magazynu i zakresie gospodarki magazynowej pod względem farmaceutycznym,
  • Zapewnienie właściwego składowania produktów, gwarantującego zachowanie ich jakości zgodnie z DPD oraz monitorowanie warunków przechowywnia produktów,
  • Nadzór nad przyjmowaniem i wydawaniem produktów podmiotom uprawnionym,
  • Kontrola warunków transportu produków w celu zapewnienia zgodności z warunkami określonymi w pozwoleniu na dopuszczenie do obrotu,
  • Przestrzeganie przepisów wynikających z odp. regulacji, dotyczących dystrybucji produktów,
  • Zwalnianie do redystrybujci zwrócownych produktów,
  • Nadzworowanie wszystkich procesów jakościowych w Firmie, wynikających z przepisów prawa i polityki Firmy,
  • Zapewnienie Umów Jakościowych z dostawcami produktów,
  • Koordynowanie inspekcji z zakresu Dobrej Praktyki Dystrybucji i informowanie o planowanej inspekcji Działu Zapewnienia Jakości Firmy w Europie,
  • Kontakt i współpraca z odpowiednimi organami i instytucjami.

Wymagania:

  • Posiadanie uprawnień do prowadzenia hurtowni farmaceutycznej,
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia hurtowni farmaceutycznej,
  • Doświadcznie z zakresu działań zwiazanych z zapewnieniem jakości,
  • Znajomosc obsługi komputera, w tym mile widziana znajomość programu SAP ,
  • Znajmość jezyka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętnosci analityczne,
  • Sumienność, systematyczność, dokładność.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej Firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Udział w międzynarodowych szkoleniach.