Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej Warszawa
Kierownik Hurtowni (branża farmaceutyczna)

Talentica
Warszawa
praca stacjonarna
3698 dni temu

Talentica – zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, firmy z branży farmaceutycznej , poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: NHH/001/AG/P
Zadania:
  • Samodzielne zarządzanie hurtownią,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej w zakresie obrotu produktami leczniczymi
  • Zarządzanie podległą grupą pracowników,
  • Nadzór nad zachowaniem właściwych warunków magazynowanie produktów,
  • Odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesów wstrzymywania i wycofywania produktów leczniczych;
  • Rejestracja produktów leczniczych,
  • Raportowanie do odpowiednich organów zewnętrznych (m.in. GIF, WIF, URPL),
  • Szkolenie personelu hurtowni.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne,
  • posiadanie czynnego prawa do wykonywania zawodu farmaceuty,
  • doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym,
  • bardzo dobra znajomość przepisów Prawa Farmaceutycznego ,
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • odpowiedzialność i komunikatywność,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • bogaty pakiet socjalny ( prywatna opieka medyczna, pakiet sportowo-rekreacyjny ),
  • pakiet szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy.
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922