Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Kierownik Hotelu

Hotel Podewils Sp. z o.o.
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
5606 dni temu

Ogłoszenie numer: 59117, z dnia 2009-03-11

***Hotel Podewils zamek Rycerski w Krągu położony jest 30 km na południe od Darłowa i morza oraz 40 km od Koszalina i Słupska, z dala od gwaru miast, w miejscu które natura obdarzyła czystymi jeziorami i bujnymi lasami. Pierwsze zapiski historyczne o zamku pochodzą z 1450 r. Zamek przez ponad IV wieki należał do walecznego, rycerskiego rodu Podewilsów. Zamek w Krągu zaliczany jest do najciekawszych i największych obiektów zabytkowych w Polsce. Od 1996 roku w zamkowe podwoje zaprasza Hotel Podewils, który pomimo nowoczesności swoim stylem zachowuje ducha XV. wieku.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

• nadzorowanie nad całokształtem działalności hotelu • aktywne działanie w zakresie sprzedaży i promocji • prowadzenie spraw administracyjnych

Wymagania

• Dobra znajomość języka niemieckiego • Biegła obsługa komputera, znajomość programów: Microsoft Office: Word, Excel, Outlook, Access oraz Photoshop • komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów • kreatywność, inicjatywa, samodzielność w działaniu • zaangażowanie, pełna dyspozycyjność Mile widziane doświadczenia zawodowe w branży turystycznej lub hotelarskiej.

Oferujemy

• zakwaterowanie i wyżywienie • atrakcyjną płacę • pracę z młodym zespołem pracowników • możliwość doskonalenia swoich umiejętności przy współpracy z ***** Hotelem Podewils w Gdańsku