Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Hotelu

    Klient portalu Praca.pl   Rzeszów    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    2 dni
    koordynacja codziennego operacyjnego funkcjonowania hotelu, częściowe zarządzanie personelem oraz nadzorowanie prac hotelu, udział w kontroli, monitorowaniu oraz raportowaniu realizacji budżetu, prowadzenie działań marketingowych i sprzedażowych, wsparcie Dyrektora Hotelu w optymalizacji...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Hotelu

ZAMEK BOBOLICE HOTEL RESTAURACJA
Niegowa, Bobolice, gm. Niegowa
praca stacjonarna
4151 dni temu

Ogłoszenie numer: 265422, z dnia 2013-04-03

Odbudowaliśmy Królewski Zamek Bobolice

... teraz chcemy zbudować najlepszy hotel na Jurze!

Dołącz do nas jako:

Miejsce pracy: Niegowa, Bobolice, gm. Niegowa

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:

  • zapewnienie właściwej obsługi klienta i wysokiej jakości świadczonych usług
  • planowanie, monitorowanie i kontrola działalności hotelu
  • nadzór nad pracą personelu hotelowego oraz właściwe nim zarządzanie
  • budowanie pozytywnego wizerunku hotelu

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego