Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Kierownik Grupy Sprzedaży /| Przedstawiciel Handlowy

PKO BP BANKOWY PTE S.A.
Gdańsk
praca stacjonarna
5285 dni temu

Ogłoszenie numer: 90597, z dnia 2010-02-25

PKO BP BANKOWY PTE S.A. jest spółką akcyjną należącą do grupy kapitałowej PKO BP. Bank jest akcjonariuszem i właścicielem PTE Bankowego. Mamy 31 oddziałów w całym kraju, zatrudniamy 500 pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy KANDYDATKI/A do pracy na stanowiska:

Kierownik Grupy Sprzedaży /
Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

- ZANIM WYŚLESZ SWOJE ZGŁOSZENIE ZADZWOŃ. - MILE WIDZIANE APLIKACJE CV ZE ZDJĘCIEM. - nawiązywanie kontaktów handlowych i pozyskiwanie nowych klientów - obsługa i profesjonalne doradztwo dla dotychczasowych klientów - realizacja planów - promocja firmy - Kierownik-zarządzanie grupą Przedstawicieli Handlowych

Wymagania

- wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe) - umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych - kreatywności i zaangażowania - silnej motywacji do realizacji celów - mile widziane doświadczenie w handlu lub sprzedaży - Przy wyborze zwracamy uwagę na kulturę osobistą, miła aparycję, komunikatywność, pewność siebie, asertywność, silną motywację do pracy. Jeśli uważasz że to twoje mocne strony i dowiedziesz tego na spotkaniu zatrudnimy CIĘ.

Oferujemy

- stałe i stabilne zatrudnienie - wynagrodzenie podstawowe do 3000zł - wysokie wynagrodzenie prowizyjne (średnio zarabiamy od kilku do kilkunastu tys. złotych) - zaplanowaną ścieżkę kariery i realną możliwość awansu (poszukujemy Menedżerów) - profesjonalne szkolenia z certyfikatem - systemy motywacyjne (min. wycieczki zagraniczne) - narzędzia do pracy - dbamy o zdrowie naszych pracowników - pakiet medyczny w prywatnych klinikach - miła i serdeczną atmosferę w młodym zespole kolegów i koleżanek

Wynagrodzenie

Od 1000 do 15000 PLN