Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Kierownik Grupy Sprzedaży / |Przedstawiciel Handlowy

PTE Bankowy S.A.
pomorskie, Chojnice, Gdańsk, Gdynia, Kwidzyń, Lębork, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański oraz inne miasta woj. pomorskiego
praca stacjonarna
5342 dni temu

Ogłoszenie numer: 83631, z dnia 2009-12-11

Bankowy OFE - jesteśmy funduszem emerytalnym
należącym do wiodącej na polskim rynku finansowym grupy kapitałowej PKO BP

Kierownik Grupy Sprzedaży /
Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: pomorskie, Chojnice, Gdańsk, Gdynia, Kwidzyń, Lębork, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański oraz inne miasta woj. pomorskiego

Opis stanowiska

- Obsługa klientów indywidualnych - Przeprowadzanie prezentacji - Pozyskiwanie nowych klientów - Realizacja założonych planów sprzedażowych - Kierownik-zarządzanie grupą przedstawicieli handlowych

Wymagania

- Wykształcenie średnie - Mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży - Dobra prezencja - Zorientowanie na wyniki - Komunikatywność - Mile widziany własny samochód - Dostęp do internetu

Oferujemy

- Interesującą i ciekawą pracę z ludźmi. - Podstawę w wynagrodzeniu w ramach umowy, - Prowizję uzależnioną od wyników pracy, - Nagrody, wyróżnienia, bonusy - Pogłębianie wiedzy z dziedziny prawa i finansów. - Możliwość awansu na stanowisko kierownicze