Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Goleniów
kierownik grupy remonto-konserwacyjnej

Goleniowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Goleniowie ul. W.Witosa7
Goleniów
praca stacjonarna
5752 dni temu

Ogłoszenie numer: 52042, z dnia 2008-11-14

Firma zajmuje się administrowaniem budynków mieszkalnych oraz budową nowych w ramach budownictwa tbs-owskiego

Miejsce pracy: Goleniów

Opis stanowiska

  • Koordynacja pracy działu i zarządzanie podległym zespołem,
  • Kontrola stanu technicznego budynków administrowanych przez firmę oraz usuwanie awarii sieci c.o. i wodociągowych w administrowanych budynkach,
  • Prowadzenie dokumentacji, rozliczanie kosztów remontów, fakturowanie usług za remonty,
  • Zabezpieczenie frontu robót oraz potrzebnych materiałów do remontów i konserwacji,
  • Pełnienie dyżurów domowych wraz z ekipą konserwatorów,
  • Rozliczanie środków transportu,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne o kierunku instalacje wodno-kanalizacyjne i c.o.,
  • Doświadczenie zawodowe w branży ogólnobudowlanej ,
  • Umiejętność obsługi komputera z uwzględnieniem programów Word i Excel ,
  • Umiejętności interpersonalne ułatwiające nawiązywanie kontaktów z lokatorami,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole i z zespołem podległych osób,
  • Uprawnienia budowlane , energetyczne lub ciepłownicze,

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Godziwe wynagrodzenie, odpowiednie do zajmowanego stanowiska i posiadanych kwalifikacji.