Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Oddziału

    Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
    dyrektor  kontrakt B2B  pełny etat
    15 godz.
    Będziesz odpowiedzialny za: Budowanie i realizowanie strategii Oddziału; Organizowanie i nadzorowanie pracy sieci sprzedaży w powierzonym obszarze; Realizację wyznaczonych celów sprzedażowych; Budowanie portfela Klientów; Rekrutowanie i wdrażanie zespołu sprzedażowego; Szkolenie i...
Praca.pl Praca Mazowieckie Jasieniec Dyrektor placówki bankowej Jasieniec
Kierownik Filii Banku Spółdzielczego w Warce

Bank Spółdzielczy w Warce
Jasieniec
praca stacjonarna
3823 dni temu

Ogłoszenie numer: 418616, z dnia 2014-04-09

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Jasieniec

Opis stanowiska

  • zarządzanie i koordynacja pracy w Filii
  • odpowiedzialność za przestrzeganie procedur obowiązujących w Banku,
  • odpowiedzialność za realizację założonych celów sprzedażowych i finansowych
  • bezpośredni kontakt i obsługa klientów z zakresie działalności kredytowej
  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami
  • zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji klientów
  • podejmowanie lokalnych działań marketingowych
  • raportowanie wyników działań do Centrali
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • wykształcenia wyższego: finanse, ekonomia, bankowość
  • co najmniej 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenia w sprzedaży produktów kredytowych
  • umiejętności sprzedażowych, negocjacyjnych i analitycznych
  • wysokiej etyki zawodowej
  • umiejętności organizowania pracy własnej i w zespole
  • samodzielności i zaangażowania
  • atutem będzie doświadczenie w zakresie bankowości spółdzielcze

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w szkoleniach umożliwiających podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole