Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Zakopane
Kierownik Eksploatacji

PEC Geotermia Podhalańska S.A.
Zakopane
praca stacjonarna
5634 dni temu

Ogłoszenie numer: 59443, z dnia 2009-03-12

PEC Geotermia Podhalańska S.A. jest przedsiębiorstwem energetycznym zajmującym się produkcją i dystrybucją ciepła geotermalnego. Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zakopane

Opis stanowiska

  • Prowadzenie eksploatacji sieci ciepłowniczych oraz kotłowni gazowej,
  • Opracowywanie programów pracy sieci ciepłowniczej.
  • Prowadzenie spraw związanych z przyłączaniem odbiorców do sieci ciepłowniczej, Optymalizowanie dyspozycyjności i efektywności funkcjonowania systemu ciepłowniczego,
  • Koordynowanie i organizacja obsługi eksploatacyjnej, nadzór nad pracą podległych pracowników,
  • Zapewnianie przestrzegania norm i procedur z zakresu eksploatacji, ochrony środowiska, emisji oraz bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Sporządzanie sprawozdań i analiz dotyczących pracy sieci.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane energetyka, ciepłownictwo),
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy w zakresie eksploatacji sieci w podobnej firmie,
  • uprawnienia dozorowe, zgodne ze specyfikacją stanowiska pracy,
  • umiejętność organizacji pracy zespołu oraz budowania skutecznych relacji interpersonalnych,
  • biegła obsługa komputera.

Oferujemy

  • stabilną pracę przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu realizowanych zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.