Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Kierownik Eksploatacji Bazy Paliw

Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp z o.o.
mazowieckie, Emilianów/k. Radzymina
praca stacjonarna
4945 dni temu

Ogłoszenie numer: 143293, z dnia 2011-04-04

Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o. jest istotnym ogniwem systemu logistycznego sektora naftowego w Polsce. Spółka jest największą na polskim rynku firmą oferującą usługi magazynowania zapasów i rezerw produktów ropopochodnych, a także obsługi logistycznej bieżącej konsumpcji paliw.
Obecnie OLPP Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Emilianów/k. Radzymina

Nr Ref.: KEBP/2011

Opis stanowiska

Kierownik Eksploatacji Bazy Paliw raportuje do Kierownika Zespołu Baz Paliw.

Do głównych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • Organizacja i nadzór pracy w Bazie Paliw;
  • Zapewnienie funkcjonowania Bazy Paliw zgodnie z przepisami prawa i regulacjami wewnętrznymi  (w szczególności ochrony ppoż., BHP, ochrony środowiska, prawa pracy);
  • Realizacja umów handlowych zawartych przez OLPP, w tym nadzór nad przyjęciem, magazynowaniem i wydawaniem produktów;
  • Współpraca z właścicielami produktów, spedytorami oraz operatorami transportu kolejowego i samochodowego w zakresie organizacji procesu składowania produktów;
  • Udział w utrzymaniu  infrastruktury , zapewnieniu gotowości technicznej Bazy Paliw oraz bieżący nadzór nad prawidłową eksploatacją infrastruktury;
  • Organizację kontroli ilości i jakości magazynowanych w Bazie produktów oraz nadzór nad prawidłowym stanem magazynowym produktu;
  • Zapewnienie funkcjonowania składu podatkowego współpraca z urzędem celnym w zakresie kontroli gospodarki magazynowej wyrobów energetycznych;
  • Udział w optymalnym wykorzystaniu powierzonego majątku, w tym pojemności magazynowej;
  • Prowadzenie usługi wytwarzania na rzecz klienta zewnętrznego paliw z zawartością biokomponentów zgodnie z dokumentacją techniczną;
  • Zarządzanie obsługą  bocznicy kolejowej w Bazie Paliw zgodnie z obowiązującym przepisami dotyczącymi transportu kolejowego.
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi w Bazie Paliw.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne);
  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe związane z eksploatacją obiektów służących do magazynowania i dystrybucji paliw płynnych;
  • Znajomość zagadnień zwianych z prowadzeniem gospodarki magazynowej;
  • Znajomość przepisów regulujących funkcjonowanie baz paliw;
  • Wiedza na temat bezpieczeństwa i eksploatacji baz paliw (w tym: ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska i BHP);
  • Poświadczenie Bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „zastrzeżone”, lub wyrażenie zgody na poddanie się procedurze uzyskania certyfikatu;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) na poziomie średniozaawansowanym;
  • Umiejętność obsługi modułu SAP w zakresie gospodarki magazynowej (mile widziana);
  • Wysoki poziom odpowiedzialności, umiejętność zarządzania zespołem i efektywnej współpracy z innymi;
  • Zdolności organizacyjne;
  • Inicjatywa i silna orientacja na cele.

Oferujemy

  • możliwość stabilnej pracy i bogaty pakiet świadczeń socjalnych (w tym prywatną opiekę medyczną);
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.

Poznaj

PERN S.A.

PERN jest liderem logistyki naftowej i paliwowej w Polsce, zarządza strategiczną infrastrukturą energetyczną. Spółka gwarantuje bezpieczeństwo naszego kraju, a tym samym także Unii Europejskiej, w zakresie dostaw ropy naftowej do największych producentów paliw w Polsce oraz w Niemczech.