Najnowsze oferty pracy

  • Brygadzista działu mechanicznego

    Sunreef Venture S. A.   Gdańsk    praca stacjonarna   dziś wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    1 dni
    Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych; Nadzorowanie realizacji prac produkcyjnych zgodnie z harmonogramem; Czynny udział w pracach produkcyjnych wraz z pozostałym zespołem pracowników; Nadzór nad realizacją założeń jakościowych i materiałowych;
Praca.pl Praca Dolnośląskie Kierownik Działu Przygotowania Produkcji Dolnośląskie
Kierownik Działu Zarządzania Projektami oraz Przygotowania Produkcji

AUDIT Doradztwo Personalne
dolnośląskie, Lubań
praca stacjonarna
2163 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w okolicach Bolesławca poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Lubań

OPIS STANOWISKA:

  • Planowanie, zarządzanie oraz kierowanie działem zarządzania projektami oraz przygotowania produkcji,
  • Nadzorowanie procesu od zapytania klienta po dostawę produktu,
  • Optymalizacja i nadzorowanie procesów w zakresie realizacji / przetwarzania zamówień,
  • Zapewnienie bezpieczeństwa oraz terminowości dostaw,
  • Szkolenie oraz wsparcie nowych pracowników,
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami,
  • Bezpośrednie raportowanie do kierownika zakładu.

WYMAGANIA:

  • Ukończone studia w obszarze budowy maszyn lub ekonomii,
  • Oczekiwane doświadczenie zawodowe jako kierownik działu, mile widziane doświadczenie z zakresu tworzyw sztucznych,
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi,
  • Komunikatywny gracz zespołowy z umiejętnością współpracy, negocjacji i rozwiązywania konfliktów,
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego będzie zaletą,
  • Siła przebicia i umiejętność podejmowania decyzji,
  • Umiejętności organizacyjne,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office i znanych systemów ERP.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (udział w szkolenia wewnętrznych i zewnętrznych) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów, bez sztywnych korporacyjnych reguł,
  • Częściowy zwrot kosztów dojazdu.