Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Obsługi Logistycznej

    Schenker sp z o.o.   Gdańsk, Pomerania    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    12 godz.
    Zakres zadań: Dbanie o wyniki: operacyjne, finansowe i wydajnościowe podległych projektów; Efektywne zarządzanie podległym zespołem w duchu wzajemnej współpracy, motywowanie zespołu; Umiejętność szybkiego reagowania na zmiany; Planowanie, organizowanie oraz kontrola pracy magazynu w...
Praca.pl Praca Lubuskie Kierownik Działu logistyki i Zakupów Lubuskie
Kierownik Działu Zaopatrzenia i Magazynów

AUDIT Doradztwo Personalne
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
2489 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie pracą Działu Zaopatrzenia i Magazynów
  • Kontrola nad składaniem zamówień i realizacją
  • Przegląd ofert zakupowych i analiza
  • Koordynowanie stanu zapasów magazynowych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w dziale zakupów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętność kierowania zespołem
  • Umiejętność negocjowania
  • Zdolność wyznaczania priorytetów oraz podejmowania decyzji pod presją czasu