Najnowsze oferty pracy

  • IT Controls Manager

    JTI GBS Poland sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Position: Primary responsibilities of the "IT Controls Manager" are the ongoing maintenance and improvement of JTI's global internal controls framework, including IT controls. As a Japanese-listed multinational Company, JTI must comply with JSOX (Sarbanes Oxley equivalent) reporting, which requires...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Kierownik Help Desk Gdańsk
Kierownik Działu Utrzymania Systemów

Optima Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
3397 dni temu

Podziel się swoimi umiejętnościami i wykonuj z nami takie zadania jak:
  • koordynacja pracy 5-osobowego Działu Utrzymania Systemów
  • wsparcie techniczne pracowników firmy w centrali i innych biznesów DFG oraz pomoc telefoniczna dla pracowników terenowych (Servicedesk)
  • zapewnienie działania wewnętrznej infrastruktury opartej na VMWare, Windows Server oraz MS SQL
  • zapewnienie działania centralki telefonicznej obsługującej wewnętrzne Call Center
  • zapewnienie ochrony i bezpieczeństwa danych
  • utrzymanie katalogu usług oraz odpowiedzialność za ustalanie oraz dotrzymywanie SLA
  • współpraca z wewnętrznym działem developmentu oraz firmami zewnętrznymi w zakresie wdrażania nowych rozwiązań biznesowych
  • ciągła współpraca z klientem wewnętrznym nad utrzymaniem wysokiej jakości obsługi oraz dostępności systemów
  • proponowanie nowych technologii usprawniających pracę
Oczywiście oczekujemy od Ciebie kilku rzeczy:
  • łatwości komunikacji i otwartości na kontakt z użytkownikiem
  • umiejętności zdalnej obsługi użytkowników oraz szybkiego
    diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • znajomości systemu Windows Server 2008 R2,
    MS SQL Server 2008 R2, VMWare
  • znajomości zasad projektowania sieci komputerowych, LAN, WAN, VPN
  • gotowości do pracy zmianowej (spokojnie, nie pracujemy w nocy)
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację telefoniczną
    oraz emailową
  • znajomości aktualnych trendów technologicznych oraz ciągłego poszukiwania usprawnień
  • znajomości praktyk ITIL, COBIT i DevOps
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
Co my damy od siebie?
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do karty Multi Sport (żebyś oprócz utrzymywania systemów, utrzymywał też formę)
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny
  • Dofinansowanie do wypoczynku (ponieważ wiemy, że nie samą pracą informatyk żyje)
  • Udział w ciekawych projektach lokalnych i międzynarodowych, w tym unikalna możliwość współtworzenia centrum usług IT dla grupy DFC
  • Dostęp do najnowszych technologii oraz środowisko wspierające innowację i nieszablonowe podejście
  • Pracę w najsympatyczniejszym Dziale IT pod słońcem

Brzmi interesująco? A zatem nie czekaj, aż inni zgarną Ci pracę sprzed nosa. Wystarczy, że klikniesz: