Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Rzeszów
KIEROWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

POLIMARKY
Rzeszów
praca stacjonarna
5651 dni temu

Ogłoszenie numer: 63824, z dnia 2009-04-29

POLIMARKY

Firma „ Polimarky” Spółka Jawna z siedzibą w Rzeszowie zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

  • nadzór nad działem utrzymania ruchu,
  • kontrolowanie stanu technicznego maszyn, urządzeń i środków transportowych,
  • odpowiedzialność za stan techniczny budynków,
  • wykonywanie drobnych napraw maszyn, samochodów, urządzeń i sprzętu,
  • planowanie i nadzorowanie prac firm zewnętrznych,
  • nadzór nad podległymi pracownikami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe / np. inżynier mechanik/,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w konserwacji i naprawie maszyn przemysłowych.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szeroki dostęp do szkoleń,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników