Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Kierownik działu usług

P.P.H.U.TUDEN Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
5256 dni temu

Ogłoszenie numer: 100724, z dnia 2010-05-28

Firma TUDEN istnieje od 1992 roku i działa w branży porządkowo-czystościowej. TUDEN oferuje obecnie szeroką gamę usług związanych ze sprzątaniem oraz sprzedaje specjalistyczne środki, urządzenia i maszyny do utrzymania czystości. Swoim zasięgiem obejmuje województwo kujawsko-pomorskie, posiada przedstawicielstwa w kilku miastach naszego regionu. W ciągu kilkunastu lat firma wypracowała sobie znaczącą pozycję na rynku lokalnym,dostarczając sprzęt i środki oraz świadcząc usługi dla tak poważnych partnerów jak: placówki służby zdrowia, zakłady przemysłu spożywczego, urzędy, szkoły i super-markety.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • kierowanie pracą dużego zespołu personelu porządkowego;
  • organizowanie czasu pracy;
  • pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie;
  • prawo jazdy kat.B;
  • minimum 2-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem;
  • znajomość podstaw prawa pracy ( czas pracy).

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w prężnym i młodym zespole;
  • samochód służbowy;
  • telefon .