Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
KIEROWNIK DZIAŁU TRANSPORTU

"Wajnert" sp.j. Barbara Wajnert, Wiesław Wajnert
wielkopolskie
praca stacjonarna
4910 dni temu

Jeden z wiodących producentów w branży meblowej - firma Meble WAJNERT sp.j., z siedzibą w Międzyborzu, w województwie dolnośląskim

poszukuje kandydata na stanowisko:

Zadania:
  • aktywne pozyskiwanie zleceń spedycyjnych, realizacja oraz monitorowanie całego cyklu usług spedycyjno-transportowych,
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi logistycznej Klientów,
  • odpowiedzialność za optymalne planowanie transportu oraz rozliczenia transportowe,
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników.
Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają:
  • min. 2-3 lata doświadczenia w zarządzaniu środkami transportu,
  • doświadczenie w międzynarodowej logistyce transportowej,
  • doświadczenie w zarządzaniu, motywowaniu oraz rozliczaniu grupy kierowców,
  • język angielski na poziomie komunikacyjnym.
Oferujemy:
  • stabilną i ciekawą pracę w nowocześnie zarządzanym przedsiębiorstwie,
  • motywujący system wynagrodzeń,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole.
Życiorysy zawodowe prosimy przesyłać na adres:

Meble WAJNERT Sp.j.,
ul. Kolejowa 67
56-513 Międzybórz

e-mail: rekrutacja@wajnert.com.pl