Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Kierownik Działu Technicznego

JOKA Sp. z o.o.
łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
praca stacjonarna
5938 dni temu

Ogłoszenie numer: 46881, z dnia 2008-07-16

Renomowana firma budowlana, generalny wykonawca obiektów przemysłowych poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

Opis stanowiska

- nadzór nad stanem technicznym majątku trwałego firmy (maszyny, samochody, wózki widłowe, komputery, oprogramowanie, monitoring) - sprawowanie nadzoru nad stanem technicznym oraz koordynacja dostaw sprzętu budowlanego na budowy - negocjacje umów z firmami świadczącymi usługi transportowe, serwisowe - optymalizacja procesów logistycznych firmy i dostosowanie ich do potrzeb klienta

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - znajomość Pakietu Office oraz narzędzi informatycznych wspierających procesy logistyczne - bardzo dobre umiejętności organizacyjne i negocjacyjne - kreatywność i umiejętność w podejmowaniu decyzji - znajomość przepisów BHP, UDT oraz przepisów o transporcie i ruchu drogowym

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy - możliwość rozwoju osobistego i zawodowego