Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Czosnów
Kierownik Działu Technicznego

Parker Poland sp. z o.o.
Czosnów, Czosnów/ Warszawa
praca stacjonarna
5115 dni temu

Ogłoszenie numer: 110155, z dnia 2010-08-13

www.parkerribs.com www.vetus.pl www.parker.com.pl

Miejsce pracy: Czosnów, Czosnów/ Warszawa

Nr Ref.: KDT/PARK/113/2010

Opis stanowiska

Kierownik działu technicznego będzie odpowiedzialny za:
  • Organizowanie pracy ekipy serwisowej w Warszawie i na wyjazdach serwisowych
  • Prowadzenie dokumentacji gwarancyjnej
  • Doradztwo techniczne dla dilerów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznym młodym zespole, w bardzo ciekawej branży