Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik Działu Technicznego

Perfect Clean Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
7111 dni temu

Ogłoszenie numer: 10950, z dnia 2005-04-30

Sieć pralni chemicznych z odziałami zlokalizowanymi na ternie całego kraju

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- Koordynacja pracy działu technicznego w tym nadzór pracy pracowników działu technicznego w zakresie serwisu i napraw sprzętu i maszyn stanowiących wyposażenie poszczególnych oddziałów firmy - zamówienia maszyn i urządzeń oraz części zamiennych u producentów maszyn (głównie firmy włoskie) - koordynacja prac technicznych i przygotowanie do otwarcia nowych placówek - zapewnienie optymalnego funkcjonowania pod względem technicznym placówek firmy

Wymagania

Wymagania: - wykształcenie wyższe lub średnie techniczne o kierunku mechanicznym, elektromechanicznym lub elektrycznym - znajomość zagadnień elektroniki - biegła znajomość języka angielskiego (mile widziany język włoski) - prawo jazdy kat. B - praktyka zawodowa w w/w dziedzinach - znajomość praogramu AUTOCAD mile widziana - odpowiedzialność, komunikatywność, organizacja pracy, umiejętność samodzielnej pracy, gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

- atrakcyjne warunki zatrudnienia - odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę