Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Kierownik Działu Techniczego

IDEA HR Doradztwo Personalne Sp. z o.o
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
2755 dni temu

Ogłoszenie numer: 1499041, z dnia 2017-01-11

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej ze Słubic, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska

• Nadzór i kontrola nad sporządzaniem kalkulacji przed i powykonawczych poszczególnych produktów
• Ocena pod względem technicznym i funkcjonalnym oraz dobór technologii i procesu produkcyjnego do nowych projektów
• Ocena rentowności i możliwości technicznych w zakresie nowych projektów
• Planowanie, nadzór i wdrażanie usprawnień w zakresie nowych produktów i projektów jak również w zakresie już realizowanych
• Podział pracy i projektów w dziale pomiędzy podległych pracowników oraz bieżąca kontrola i weryfikacja stanu wykonania i realizacji poszczególnych zadań
• Aktywizowanie i organizowanie współpracy wszystkich działów zakładu w zakresie realizacji nowych projektów i produktów
• Przeprowadzanie bieżących uzgodnień i działań korygujących w zakresie nowych projektów i
• Przeprowadzanie analizy procesów w zakresie zgłoszonych nieprawidłowości lub odchyleń w zakresie już istniejących projektów, procesów lub produktów
• Stały kontakt z klientami w zakresie realizowanych projektów
• Nadzór i kontrola opracowywania planów pracy, instrukcji stanowiskowych, zestawień materiałowych i innych dokumentacji techniczno-organizacyjnych związanych z projektami
• Nadzór i kontrola opracowywania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń w zakresie projektów
• Sporządzanie bieżących raportów zleconych przez przełożonych
• Optymalizacja procesów produkcyjnych i produktów
• Uczestniczenie w planowaniu maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wymagania

• Wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu inżynierii produkcji lub mechaniki i budowy maszyn
• Minimum 3 letnie doświadczenie na w/w stanowisku
• Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu wdrażania i rozwoju nowych projektów
• Bardzo dobra znajomość technicznych zagadnie w zakresie takich technologii jak: spawanie, zgrzewanie, tłoczenie, cięcie gazem, gięcie i obróbka mechaniczna metali
• Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z kalkulowanie produktów i planowaniem procesu produkcyjnego
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy swojego i podległych pracowników
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet socjalny
• Ubezpieczenie na życie
• Możliwość ciągłego zawodowego doskonalenia się poprzez szkolenia, kursy i seminaria
• Stabilność zatrudnienia i rozwój zawodowy