Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Kierownik działu sprzedaży i marketingu | elektronicznych systemów zabezpieczeń

ICS Polska
Warszawa
praca stacjonarna
5313 dni temu

Ogłoszenie numer: 87724, z dnia 2010-01-28

ICS Polska

Firma ICS Polska powstała w 1993 roku i od tej pory jej sukcesywny rozwój zaowocował bogatą ofertą w dziedzinie zabezpieczeń oraz wszechstronnymi kontaktami z czołowymi światowymi producentami systemów alarmowych i telewizji przemysłowej. Nasi czołowi partnerzy handlowi to: Paradox Security Systems (Kanada), Takex (Japonia), CDVI (Francja), VTQ Videotronik (Niemcy), Bosch Security Systems.

Kierownik działu sprzedaży i marketingu
elektronicznych systemów zabezpieczeń

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kierowanie działem sprzedaży, kreowanie polityki sprzedaży, zarządzanie sprzedażą dla kluczowych klientów, kontakty z dostawcami zagranicznymi, działania marketingowe
  • Miejsce zatrudnienia: Warszawa

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży systemów CCTV i SWIN
  • umiejętności negocjacyjne i technik sprzedaży,
  • zaangażowanie w budowanie i utrzymanie sieci odbiorców,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • wykształcenie wyższe, znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • ciekawą pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • szeroki wachlarz szkoleń,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.